Olis ir piratų lobis / Dive Olly Dive and the Pirate Treasure (2014) » Filmai, serialai, tv laidos nemokamai


Jūs esate:

» » Olis ir piratų lobis / Dive Olly Dive and the Pirate Treasure (2014)
Olis ir piratų lobis / Dive Olly Dive and the Pirate Treasure (2014)

Olis ir piratų lobis / Dive Olly Dive and the Pirate Treasure (2014)

Režisierius:

Wendee Lee

Aktoriai:

Mario Lopez, Courtney Lopez, Austin Nash Chase, Hannah Victoria Stock, Keith Silverstein, Kyle Hebert, Orion Acaba, Richard Epcar, Kira Buckland ...

Premjera:

2014

Žanras:

Animacija

Kalba:

Lietuvių

Trukmė:

1h 16 min.
Pašėlę povandeniniai laiveliai Olis ir Betė bei drąsūs jūros gyventojai leidžiasi į nepaprastą kelionę - surasti nuskendusį piratų lobį.

Gyliai vandenyno dugne pasklido gandas apie paslaptingą piratų lobį, kuriame atsispindi kerinčiai graži dangaus vaivorykštė. Smalsiausi jūros gyventojai sutarė leistis į jo paieškas. Paieškų komandos vadais tapo povandeniniai laiveliai Olis ir Betė bei jų draugas žiurkėnas Bobsis.

Ilgai nelaukę, jie pastatė laivą ir surinkę ekspediciją leidosi į didžiausią savo gyvenimo nuotykį.

Šioje nepaprastoje kelionėje jų laukė jaudinantys, linksmi ir net bauginantys nutikimai, kai kelią pastojo smarkios audros, keisčiausi jūros gyviai ir net milžiniškas piktas ryklys su savo gauja. Tačiau Olis nebūtų Olis, jei nesugebėtų įveikti visų kliūčių, audrų ir nesusipratimų.

Ir kad ir koks blizgus būtų tas paslaptingasis piratų lobis, galų gale, draugai supras vieną - nėra didesnio lobio už tikrą draugystę.

Olis ir piratų lobis / Dive Olly Dive and the Pirate Treasure (2014) žiūrėti online

Komentarai


Vardas:*
E-Mail:
Bold Italic Underline Strike | Align left Center Align right | Insert smilies Insert link URLInsert protected URL Select color | Add Hidden Text Insert Quote Convert selected text from selection to Cyrillic (Russian) alphabet Insert spoiler
Saugos kodas: *