Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey (2017) » Filmai, serialai, tv laidos nemokamai


Jūs esate:

» » Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey (2017)
Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey (2017)

Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey (2017)

Režisierius:

Toby Genkel, Reza Memari

Aktoriai:

Tilman Döbler, Cooper Kelly Kramer, Shannon Conley, Christian Gaul, Nicolette Krebitz, Marc Thompson, Marco Eßer, Jason Griffith, Marcus Off, Erica Schroeder, Maud Ackermann, Jonathan Todd Ross, Schroeder Kacmar, Christina Boas, J. Dolan Byrnes ...

Premjera:

2017

Žanras:

Animacija

Kalba:

Lietuvių

Trukmė:

1h 24 min.
Nuo vaikystės įsūnytas ir labai visų mylimas žvirbliukas Ričis auga gandrų šeimoje ir jaučiasi tikru gandru! Tik štai gandrams, kaip migruojantiems paukščiams, ateina laikas skristi į Afriką žiemoti. Šeima priversta atskleisti Ričiui jo tikrąją prigimtį, nes skristi drauge negalima - žvirblis gali žūti kelionėje.

Tačiau drąsuolis nenuleidžia sparnų ir nusprendžia visiems įrodyti, kad jis - tikras gandras! Ričis leidžiasi į kelionę savarankiškai, o prie jo prisijungia nauji draugai: ekscentriškoji pelėda Olga su įsivaizduojamu draugu ir be galo save mylinti disko atlikėja papūgėlė Kiki.

Kelyje sparnuotoji trijulė susiduria su įvairiomis kliūtimis: čia ir mirtinai pavojingi šikšnosparniai, ir balandžiai, turintys priklausomybę nuo interneto, ir grėsmingi mafijoziai varnai, ir net milžiniškas griaudžiantis lėktuvas! Kai pagaliau jie randa kelią į Afriką, Ričiui tenka spręsti, kaip išgelbėti savo brolį gandrą iš baisaus bitėdžio barsuko gniaužtų.

Ar pavyks mažajam Ričiui pamilti save tokį, koks jis yra iš tikrųjų?

Animacija Ričis Didysis - naujas filmuko Oi, laivas dingo! kūrėjų darbas.

Ričis Didysis / Richard the Stork / A Storks Journey (2017) žiūrėti online

Komentarai


Vardas:*
E-Mail:
Bold Italic Underline Strike | Align left Center Align right | Insert smilies Insert link URLInsert protected URL Select color | Add Hidden Text Insert Quote Convert selected text from selection to Cyrillic (Russian) alphabet Insert spoiler
Saugos kodas: *