10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane (2016) » Filmai, serialai, tv laidos nemokamai


Jūs esate:

» » 10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane (2016)
10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane (2016)

10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane (2016)

Režisierius:

Dan Trachtenberg

Aktoriai:

Mary Elizabeth Winstead, John Goodman, Mat Vairo, Jamie Clay, John Gallagher Jr

Premjera:

2016

Žanras:

Drama / Trileris / Mistiniai

Kalba:

Lietuvių

Trukmė:

1h 43 min.
Lemtingoji diena Mišelei (aktorė Mary Elizabeth Winstead) buvo tokia pat kaip ir kitos - ji niekaip negalėjo įtarti, kad gyvenimas apsivers aukštyn kojom. Bet atsitiko būtent taip. Pakliuvusi į avariją, Mišelė prarado sąmonę ir atsigavo nepažįstamoje patalpoje. Sutvarstyta koja ir prirakinta antrankiais. Kur ji? Kiek laiko praėjo nuo avarijos? Kas ją laiko nelaisvėje?

Mišelės pagrobėjas prisistato Hauardo Stamblerio vardu (akt. John‘as Goodman‘as). Pasak jo, pasaulyje įvyko žmoniją sunaikinęs cheminis karas ir jo rūsys, kuriame gyvena dar vienas vaikinas, yra vienintelė saugi vieta. Tačiau mergina juo nepasitiki. Sustiprėjusi ji nusprendžia imtis veiksmų ir pabandyti išsilaisvinti. Bet ar Hauardas tikrai meluoja? Galbūt išties žemės paviršiuje Mišelės laukia protu nesuvokiamas siaubas?

10-oji Kloverfyldo gatvė / 10 Cloverfield Lane (2016) žiūrėti online

Komentarai


Vardas:*
E-Mail:
Bold Italic Underline Strike | Align left Center Align right | Insert smilies Insert link URLInsert protected URL Select color | Add Hidden Text Insert Quote Convert selected text from selection to Cyrillic (Russian) alphabet Insert spoiler
Saugos kodas: *