Ryškumas / Bright (2017) » Filmai, serialai, tv laidos nemokamai


Jūs esate:

» » Ryškumas / Bright (2017)
Ryškumas / Bright (2017)

Ryškumas / Bright (2017)

Režisierius:

David Ayer

Aktoriai:

Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Edgar Ramírez, Lucy Fry ...

Premjera:

2017

Kalba:

Lietuvių

Trukmė:

1h 57 min.
Kompanijai Netflix, prieš Šv. Kalėdas išleidusiai savo originalų filmą Bright (oficialaus lietuviško pavadinimo nėra, tačiau tai skambėtų panašiai kaip Ryškumas), iš karto pasirodė gandų apie antrąją filmo dalį, tačiau iki šiandien oficialiai tai nebuvo patvirtinta. Nepaisant piktų kritikų atsiliepimų, žiūrovai pamilo fantastinę, kriminalinę dramą ir tai lėmė sprendimą galvoti apie naują jos dalį. Gandus patvirtino ir tai, jog šiandien nutekėjo vaizdo įrašas, kuriame galime išvysti kandidatus, norinčius vaidinti orkus.

Pirmojoje dalyje vaidino Willas Smithas ir Joelis Edgertonas, kurie įkūnijo Los Andželo policijos pareigūnus, bandančius įvesti tvarką visiškai chaotiškame mieste, kuriame apstu orkų, elfų ir kitokių fantastinių būtybių. Tikėtina, kad antrojoje dalyje ir vėl išvysime garsiąją aktorių porą, o Davidas Ayeris - jau patvirtintas antrosios dalies režisierius.

Ryškumas / Bright (2017) žiūrėti online

Komentarai


Vardas:*
E-Mail:
Bold Italic Underline Strike | Align left Center Align right | Insert smilies Insert link URLInsert protected URL Select color | Add Hidden Text Insert Quote Convert selected text from selection to Cyrillic (Russian) alphabet Insert spoiler
Saugos kodas: *